Leštění a renovace laků

Ať už se chystáte svůj vůz prodat a chcete zvýšit jeho tržní cenu nebo mu jen chcete dopřát tu nejlepší možnou péči, jsem tu pro vás.
Rezervovat termín
Z vašeho vozu uděláme pýchu garáže

Komplexní 
péče o lak

Lak na autě dostává často hodně zabrat. Poškodit ho může neodborné čištění, neodborné mytí, kartáčové myčky, odrážející se kamínky či různé mycí prostředky. Za poškození laku tak může mnoho faktorů.
Pokud to půjde, pokusím se rozleštit odřeniny i drobné defekty laky vašeho vozidla. Opravy provádím na všech typech laků. K opracování poškozené vrstvy laku používám prvotřídní lešticí pasty s různými typy a velikostmi abraziv i profesionální lešticí kotouče, které přizpůsobím laku vašeho vozu.
Stačí mě kontaktovat a společně se domluvíme na osobní konzultaci, kde zkontroluji stav vozidla a doporučím ochranu laku vhodnou pro vaše vozidlo. Nabízím hned několik typů keramických povlaků, od kterých se odvíjí celková cena. Vyberu tu, která bude pro Vaše auto nejlepším možným řešením.

VIP detailing
pro náročné

Zajímá vás náš nejluxusnější balíček? Získejte cenovou nabídku na míru.
Získat nabídku

Rezervujte si čištění auta

+420 721 953 437
Nacházíme se v Hradci Králové a jsme tu pro vás každý všední den od 8:00 do 18:00.
Pražská 904, Hradec Králové
Po - Pá: 8.00 - 18.00

Náš newsletter

Nenechte si ujít žádné důležité informace a novinky! Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte první, kdo se dozví o novinkách
© 2024 davidvognar.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů